Regulamin

I. Prawo autorskie

1. Treść strony internetowej chroniona jest prawem autorskim. Zawartość serwisu internetowego nie może być kopiowana, rozpowszechniana ani publikowana bez zgody autora (właścicieli serwisu antykoncepcjabeztajemnic.pl). Wszelkie działania naruszające prawa autorskie są zabronione.

2. Nazwy handlowe, nazwy produktów leczniczych lub inne oznaczenia zmieszczone na stronie internetowej stanowią zarejestrowane znaki towarowe i/lub są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.

II. Zasady korzystania z serwisu

1. Treści zamieszczone na stronie internetowej mają wyłącznie charakter informacyjny i reklamowy, nie mogą być traktowane jako forma doradztwa, konsultacji czy rekomendacji.

2. Informacja handlowa zamieszczona w serwisie internetowym nie stanowi ofert świadczenia usług lub oferty sprzedaży jakichkolwiek produktów.

3. Stosowanie preparatów i produktów leczniczych wymaga wcześniejszej konsultacji z lekarzem. Serwis antykoncepcjabeztajemnic.pl. nie ponosi żadnej odpowiedzialności za następstwa mogące być skutkiem zastosowania podanych na stronie internetowej informacji bez uprzedniej konsultacji z lekarzem.

4. Właściciel antykoncepcjabeztajemnic.pl zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w tekstach zawartych na stronie internetowej w dowolnym czasie i zakresie bez wcześniejszego powiadamiania użytkowniów.

5. W przypadku pytań, komentarzy lub uwag dotyczących strony internetowej, prosimy o kontakt za pomocą formularza kontaktowego.